Zgodnie z zapowiedziami, już w środę będziemy mogli zobaczyć najnowszy klip królowej popu w całości. Dziś w sieci udostępniony został jego krótki zwiastun.

Światowa premiera teledysku do „Medellin” odbędzie się 24 kwietnia 2019 roku na antenie MTV w specjalnym programie „MTV Presents Madonna Live & Exclusive: „Medellin” Video World Premiere” o godzinie 22:00 polskiego czasu. Artystka pojawi się w programie osobiście, by porozmawiać z brytyjskim DJ-em Trevorem Nelsonem oraz fanami o nowym singlu „Medellin”, współpracy z Malumą oraz o inspiracjach do nowego albumu. Maluma połączy się z Miami.

 

„Medellin” to pierwszy singiel zapowiadający czternasty krążek Madonny „Madame X”. Jak informowaliśmy was już wcześniej, królowa popu czerpała inspirację podczas swojego pobytu w Lizbonie, w Portugalii.

„To w tym mieście narodziła się moja płyta. Odnalazłam tu swoje plemię i magiczną grupę wspaniałych muzyków, którzy wzmocnili moją wiarę w fakt, że muzyka łączy nas wszystkich i jest duszą wszechświata” – mówiła w wywiadzie artystka.

Premiera albumu „Madame X” przewidziana jest na 14 czerwca. Poza „Medellin”, na krążku znajdziemy m.in. epickie „I Rise”, dancehallowe „Future” z gościnnym udziałem Quavo i współprodukowane przez Diplo, jak również innowacyjne w brzmieniu „Dark Ballet”. „Madame X” ukaże się w kilku wersjach: standard, deluxe, na winylu, kasecie i w specjalnym boksie. TUTAJ znajdziecie oficjalną okładkę oraz tracklistę.

Źródło: Universal Music Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here