Konflikt pomiędzy Taylor Swift i Scooterem Braunem ciągle żywy. Kolejną osobą, która zabrała głos jest Yael Cohen Braun, która stanęła w obronie swojego męża i opublikowała na Instagramie długi wpis opisujący jej punkt widzenia. 

„Dano ci możliwość posiadania licencji, ale zrezygnowałaś. Ciekawe jest to, że człowiek, który tak bardzo cię obrzydza, wierzył w ciebie bardziej niż ty w siebie. Twój tata jest udziałowcem i został powiadomiony, a Brochetta osobiście ci o tym powiedział, zanim to się wydarzyło. Więc nie, nie dowiedziałaś się wtedy, kiedy zostało to ogłoszone światu” – zaczęła swój wpis Yael.

Założycielka fundacji „Fuck Cancer” wypowiedziała się również na temat oskarżania swojego męża o znęcanie się „Dziewczyno, kim ty jesteś że mówisz o znęcaniu się? Świat patrzył, jak zbierasz i opuszczasz przyjaciół jak zwiędłe kwiaty. Mój mąż zdecydowanie nie jest tyranem, poświęcił swoje życie dla ludzi i rzeczy, w które wierzy. Poza tym łatwo zauważyć, że celem twojego działania było skłonienie ludzi do nękania jego. Powinnaś być wzorem do naśladowania, ale nadal kontynuujesz promowanie znęcanie się”. 

W wypowiedzi żony Scootera nie zabrakło również odniesień do konfliktu pomiędzy Taylor a Kim i Kanye. Yael napisała: „Scooter jest menedżerem, nie Bogiem. Nie może kontrolować działań innych ludzi, nawet tych, którymi zarządza. Nie obwiniaj go, ponieważ Kim Kardashian złapał cię na kłamstwie, to jest żenujące wiem, ale dorośli potrafią przyznać się do swoich błędów. Uczymy się i wzrastamy, nie przekierowujemy winy i nie zacieramy linii rzeczywistości, aby zaspokoić nasze potrzeby”.

Na końcu poprosiła Taylor i jej fanów aby nie mieszać całej ich rodziny, dzieci i życia osobistego do problemów, które powstały pomiędzy jej mężem i piosenkarką oraz zaproponowała rozwiązanie sprawy nie poprzez publikowanie postów w internecie a otwartą rozmowę.

Pełna wypowiedź Yael Cohen Braun poniżej.

 

Taylor Swift o przejęciu przez Scootera Brauna jej muzycznego katalogu: „To najgorszy z możliwych scenariuszy. Jestem smutna i przygnębiona”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here