Jak widać, dramy to specjalność nie tylko zagranicznego show-biznesu. Żona lidera zespołu Łzy zaatakowała w swoim wpisie Annę Wyszkoni, zarzucając jej m.in. brak honoru.

Kilka dni temu, Ania Wyszkoni podzieliła się informacją, że będzie gwiazdą pierwszego odcinka programu TVP2 „Szansa na sukces”, który po latach powraca na wizję. Swego czasu, artystka również próbowała swoich sił w popularnym talent-show i wygrała, rozpoczynając tym samym trwającą do dziś karierę. Jak się okazało, wśród piosenek wykorzystanych w programie jest „Agnieszka już dawno…”, czyli jeden z największych przebojów grupy Łzy, którego członkinią była Ania Wyszkoni w latach 1996-2010. W swoim wpisie na facebookowym profilu, Angelina Konkol, żona lidera zespołu, mocno skrytykowała fakt, że piosenkarka wciąż wykonuje oraz wykorzystuje single grupy, z którą zakończyła współpracę. Ponadto, zarzuciła artystce, że ta nie jest ani autorką tekstu, ani linii melodycznej hitowego utworu.

„Znowu będzie afera, ale kichać to! @aniawyszkoni serio? Jesteście z Maćkiem tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp.. Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni – ok! To, że idziesz do telewizji na sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy – ok! Ale idziesz do szansy na sukces jako Anna Wyszkoni z piosenką Agnieszka ZESPOŁU ŁZY? Serio? Od rozstania z zespołem minęło wiele lat. Wydalas wiele płyt i singli, które były w radio itp. I idziesz do programu z piosenką”Agnieszka już dawno..’ ‚ Czy ty sięgnęłas już dna? Dna totalnego? Po prostu żenujące! Niektórzy’ ‚Gówno spod siebie by zjedli’ ‚! Sorry za język, ale ile można wytrzymać! Nie napisałaś do Agnieszki ani jednej nuty, słowa i cały czas slizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkol. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było Ci mało – rozumiem. Ale odp….. się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu w którym Ciebie już nie ma!” – napisała na Facebooku (pisownia oryginalna).

Co ciekawe, według informacji na stronie Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych (ZAiKS), Anna Wyszkoni jest współautorką tekstu i melodii do „Agnieszki”. Oznaczałoby to, że ma prawo w pełni posługiwać się wspomnianym kawałkiem na każdym polu.

Obecnie Anna Wyszkoni kontynuuje karierę solową. Na swoim koncie ma dwa platynowe krążki oraz jeden złoty. Kilka tygodni temu na swoim Instagram stories poinformowała, że pracuje nad nowym singlem. Jak na razie, nie ustosunkowała się do słów żony swojego byłego współpracownika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here