Czyżby najbliższy piątek miał przynieść nam nową muzykę od Adele bądź Rihanny? Wielu fanów właśnie tak sądzi! W sieci pojawiła się informacja, że pewna popularna wokalistka szykuje się do wielkiego powrotu już w tym tygodniu. Poznajcie szczegóły.

Nowe albumy Adele i Rihanny to zdecydowanie jedne z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw w tym roku. Obie piosenkarki potwierdziły, że pracują nad nowym materiałem i mają zamiar zaprezentować go jeszcze w tym roku. Popularny amerykański portal informujący o newsach ze świata popkultury obwieścił w social mediach, że jedna z bardzo znanych przedstawicielek muzyki pop szykuje się do wielkiego powrotu i zarezerwowała już terminy w najpopularniejszych amerykańskich programach typu „late show” na czwartek, 8 sierpnia. Najczęściej typowanymi wokalistkami są właśnie Rihanna oraz Adele.

Informacja, na którą powołał się serwis PopCrave pochodzi ze strony Headline Planet i z miejsca wywołała ekstazę wśród fanów muzyki popularnej. Radzimy jednak podchodzić do niej ostrożnie, bowiem w artykule, które posłużyło jako źródło, nie napisano wprost, że chodzi o kogokolwiek związanego z muzyką. Jedynym określeniem, które pojawia się w tekście jest „gość specjalny”. Wiadomo jedynie, że ów gość pojawi się tego samego dnia w programach Stephena Colberta, Jimmy’ego Fallona, Setha Meyersa, Jimmy’ego Kimmela Conana O’Briena.

ADELE O NOWYM ALBUMIE: „NA PRZEKÓR WAM, „30” BĘDZIE PŁYTĄ Z GATUNKU DRUM AND BASS”

RIHANNA POTWIERDZA, ŻE JEJ NOWY ALBUM JEST W STYLU REGGAE. CZY ZNAJDZIEMY NA NIM DUET Z LADY GAGĄ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here