15 marca do kin trafiła kolejna część polskiego filmu sensacyjnego ‚Pitbull’. Reżyserem tym razem został Władysław Pasikowski, a na ekranie obok Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego i Rafała Mohra pojawiła się m.in. Dorota Rabczewska. Tymczasem znamy już wyniki osiągnięte przez film podczas pierwszego weekendu ‚Pitbulla’ w kinach.


pitbulldoda

W ‚Pitbull. Ostatni Pies’ na ekranie możemy zobaczyć m.in. piosenkarkę Dodę, która wcieliła się w postać Miry.


‚Pitbull. Ostatni Pies’ na ekrany polskich kin trafił w miniony czwartek. W obsadzie najnowszej części przeboju kinowego pojawia się m.in. Marcin Dorociński, Izabela Kuna, Cezary Pazura, a także Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński. W filmie występuje również piosenkarka Dorota „Doda” Rabczewska, dla której jest to debiut na dużym ekranie jeśli chodzi o rolę pierwszoplanową.

Portal NaEkranie.pl opublikował właśnie wyniki osiągnięte przez najnowszą produkcję Pasikowskiego podczas pierwszego weekendu filmu w polskich kinach. Wedle danych serwisu na nowego „Pitbulla” w miniony weekend wybrało się 345 906 tys. osób, co stanowi trzecie najlepsze otwarcie w polskich kinach w tym roku. Lepszy start miały jedynie „Kobiety Mafii” Vegi (628 625 widzów) oraz „Nowe Oblicze Greya” (429 570 widzów).

Co interesujące, to drugi najlepszy start wśród poszczególnych filmów z serii Pitbull. Liderem w tym rankingu pozostaje druga część ekranizacji, czyli „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” (767 519 widzów podczas premierowego weekendu). Wynik „Nowych porządków” to natomiast 211 091 widzów.

„Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…” zapowiadają film producenci.