Na to czekali wszyscy fani Zary Larsson! Na początku lipca artystka wypuściła eksperymentalny singiel „Love Me Land” natomiast dzisiaj niespodziewanie największy serwis muzyczny Spotify zamieścił w sieci informację o tytule i osobach odpowiedzialnych za produkcję nadchodzącego krążka szwedzkiej wokalistki.

Niespodziewanie dzisiaj na oficjalnym profilu wokalistki w serwisie muzycznym Spotify pojawił się prawdopodobny tytuł nowego albumu Szwedki oraz informacje o osobach zaangażowanych w jego produkcję. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i informacjami krążącymi w sieci Zara Larsson wyda swój trzeci album jeszcze przed końcem 2020 roku.  Według informacji zamieszczonych w serwisie Spotify płyta zatytułowana została tak samo jak najnowszy singiel tj. „Love Me Land”, a wśród osób odpowiedzialnych za jego powstanie znajdują się takie nazwiska jak m.in. Max Martin, Julia Michaels czy Justin Tranter. Krążek będzie następcą bardzo dobrze przyjętego wydawnictwa artystki „So Good” z 2017 roku.

Na ten moment, sama wokalistka nie potwierdziła ww. informacji, jednak wydaje się to tylko kwestią czasu. Nie jest znana jeszcze także tracklista, okładka, ani dokładna data premiery.

„W 2020 roku Larsson i amerykański raper Tyga wystąpili w tropikalnym klubowym hymnie „Like It Is” od Kygo, który stał się hitem m.in. w Szwecji, Nowej Zelandii i Norwegii. Później tego samego roku wydała „Love Me Land”, pierwszy singiel z jej nowego longplaya o tym samym tytule. Album „Love Me Land” zawierał produkcję od Maxa Martina, Julii Michaels i Justina Trantera, Neila Z. Yeunga i Jamesa Christophera Mongera czy Rovi.” czytamy w notce zamieszczonej w Spotify.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here