Taylor Swift nie zwalnia tempa i wciąż intensywnie promuje swoje nadchodzące wydawnictwo. W serwisie iTunes pojawiła się informacja, którą z piosenek z „Lover” usłyszymy jako kolejną. Według plotek, jej premiera już niebawem.

Na dziś, 23 lipca, Taylor Swift zapowiedziała specjalną transmisję live na Instagramie, podczas której ma zdradzić kilka istotnych szczegółów, zapewne dotyczących jej nowego krążka. Jak zauważyli czujni Swifties, serwis iTunes zaktualizował tracklistę „Lover” i wiadomo już, że piąta na krążku piosenka będzie nosić tytuł „The Archer”. Utwór trwa 3 minuty i 31 sekund, a za skomponowanie go odpowiadają Taylor oraz Jack Antonoff. Mężczyzna współtworzył wiele kawałków z er „1989” i „reputation”.

Póki co, nie wiadomo, kiedy usłyszymy „The Archer”. Fani wokalistki mają nadzieję, że już w ten piątek. Pewne jest, że 23 sierpnia do sklepów trafi siódmy album studyjny Taylor Swift zatytułowany „Lover”. Na ten moment, poznaliśmy dwa pochodzące z niego kawałki – „ME!” oraz „You Need To Calm Down”. Teledyski do utworów zostały wyróżnione przez MTV VMA. Pełną listę nominacji znajdziecie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here