Eurowizja 2019 tuż, tuż. Dziś poznaliśmy nazwiska jurorów, którzy będą oceniać występy podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Izraelu. W skład panelu wejdą m.in. artyści, którzy otarli się o możliwość reprezentowania naszego kraju w muzycznym widowisku.

Europejska Unia Nadawców opublikowała dziś listę osób, które już niebawem wcielą się w rolę jurorów podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Przewodniczącą polskiego składu jury będzie Anna Wyszkoni, która w 2004 roku wraz z zespołem Łzy brała udział w preselekcjach do konkursu. Oprócz niej, w jury zobaczymy także Rafała Brzozowskiego, który próbował swoich sił w 2017 roku z singlem „Sky Over Europe”, członków zespołu Blue Cafe (polskich reprezentantów w 2004 roku): Dominikę Gawędę oraz Pawła Ruraka-Sokala i menadżera muzycznego Macieja Durczaka.

Przypomnijmy, że w tym roku Polskę reprezentować będzie zespół Tulia z singlem „Fire of Love (Pali się)”. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 potrwa trzy dni: 14, 16 i 18 maja 2019 roku. W trakcie wielkiego finału na scenie w Tel Awiwie zobaczymy show Madonny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here