W miniony piątek do sieci trafił szósty studyjny album Lany Del Rey. Album „Norman Fucking Rockwell!” spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami fanów wokalistki oraz krytyków muzycznych. Tymczasem w sieci ukazały się wstępne prognozy dotyczące sprzedaży longplay’a i wszystko wskazuje na to, iż Amerykanka będzie mogła świętować swój kolejny sukces.

Jak donosi amerykański serwis Hits Daily Double, Lana Del Rey w pierwszym tygodniu od premiery może liczyć na 75-85 tys. sprzedanych sztuk „NFR!” w samych Stanach Zjednoczonych. Wynik ten obejmuje również sprzedaż płyt w wersji fizycznej – w tym zakresie amerykańska wokalistka może uzyskać ok. 50-60 tys. sprzedanych egzemplarzy CD. Przypomnijmy, że poprzednie wydawnictwa gwiazdy debiutowały w USA na przemian na pozycjach numer 1 i 2.

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

To nie koniec dobrych wiadomości dla Del Rey bowiem zgodnie ze wstępnymi wyliczeniami Official Charts album „NFR!” już wkrótce oficjalnie stanie się najpopularniejszą płytą w Wielkiej Brytanii. Według wstępnych prognoz serwisu Lana za sprawą nowego studyjnego wydawnictwa zdobędzie swój kolejny numer 1 na Wyspach. Tym samym będzie to już jej czwarty album w karierze, który zadebiutuje na samym szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się krążków na Wyspach po „Born To Die”, „Ultraviolence” oraz „Lust for Life”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey „NFR!”.

Szósty studyjny album Lany Del Rey już dostępny. Posłuchaj „Norman Fucking Rockwell” już teraz [streaming-party]

 

Lana Del Rey wydaje nowy album i… ogłasza pierwsze detale KOLEJNEGO. „Jestem podekscytowana, nie chcę robić sobie przerwy!”

Lana Del Rey prezentuje nowy teledysk. Sprawdź klip do wakacyjnego hymnu „Doin’ Time”.

Premiera „Angel” już w ciągu dwóch tygodni! Lana Del Rey potwierdza wydanie współpracy z Miley Cyrus i Arianą Grande

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here