W miniony piątek do sieci trafił długo wyczekiwany wspólny singiel Lany Del Rey, Ariany Grande i Miley Cyrus. Kompozycja „Don’t Call Me Angel” spotkała się z bardzo przychylnym odbiorem zarówno fanów jak i krytyków muzycznych. Tymczasem w sieci ukazały się wstępne prognozy dotyczące sprzedaży i wszystko wskazuje na to, iż Amerykanki będą mogły świętować swój kolejny sukces.

Portal Official Charts poinformował właśnie, że singiel „Don’t Call Me Angel” ma ogromne szanse w tym tygodniu objąć pozycję lidera w zestawieniu najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Według wstępnych prognoz serwisu gwiazdorskie trio wokalistek za sprawą wspólnej kompozycji stoczy walkę z duetem Ed Sheeran & Stormzy o pozycję numer 1 na Wyspach. Tym samym byłby to już szósty utwór w dorobku Ariany Grande, trzeci Miley Cyrus oraz pierwszy Lany Del Rey, któremu udało się uplasować na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się piosenek w UK.

Przypomnijmy, że singiel „Don’t Call Me Angel” odnosi olbrzymi sukces komercyjny na całym świecie m.in  tuż po premierze znalazł się na 1 miejscu w kilkudziesięciu państwach na Itunes w tym w zestawieniu światowym. Nie gorzej poradził sobie teledysk, który w ciągu pierwszej doby dostępności zebrał pokaźną liczbę aż 21.5 mln odsłon w serwisie YouTube.

Równie imponujące są wyniki gwiazdorskiego trio w serwisie streamingowym Spotify. Kompozycja „Don’t Call Me Angel” zadebiutowała na 2. miejscu na liście najczęściej streamowanych aktualnie utworów na świecie generując prawie 6 milionów streamów (5.9 mln streamów). Warto zaznaczyć, iż rzecznicy Spotify właśnie potwierdzili nowy rekord. Z oficjalnych informacji wynika, że to największy debiut pod względem jakiejkolwiek żeńskiej kolaboracji muzycznej w historii w dziejach platformy streamingowej.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

Lana Del Rey, Ariana Grande i Miley Cyrus z pierwszymi sukcesami. „Don’t Call Me Angel” z rekordem Spotify!

Ariana Grande, Lana Del Rey i Miley Cyrus łączą siły. Zobacz teledysk do utworu „Don’t Call Me Angel”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here