Miley Cyrus nie zwalnia tempa. Tym razem amerykańska wokalistka została twarzą najnowszego numeru amerykańskiej edycji magazynu ELLE. Artystka, która aktualnie uważana za jedną z najjaśniej świecących gwiazd przemysłu muzycznego właśnie podzieliła się z fanami efektami nowej sesji zdjęciowej. 

Miley Cyrus ostatnio intensywnie pracuje nad promocją swojej najnowszej EP-ki zatytułowanej „SHE IS COMING”, która została wydana pod koniec maja. W celu promocji nadchodzącego wydawnictwa autorka takich przebojów jak „We Can’t Stop” czy „Malibu” udzieliła amerykańskiemu czasopiśmie wywiadu, a także wzięła udział w sesji zdjęciowej.

Przypomnijmy, że nowy materiał Miley spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków. EP-ka „SHE IS COMING” dotarła m.in. do 5. miejsca w amerykańskim zestawieniu albumów Billboard 200, a także zdążyła wylansować hit „Mother’s Daughter”.

Natomiast fragmenty wywiadu artystki dla magazynu ELLE znajdziecie TUTAJ.

Pełną sesję okładkową z udziałem artystki znajdziecie poniżej.

Miley Cyrus w najnowszym wywiadzie wspomina Cardi B i Dolly Parton: „to całkiem fajne usłyszeć, że słuchała Hanny Montany gdy była w liceum!”

 

Miley Cyrus pogrążona w smutku po bolesnej stracie. Co się stało?

Teledysk do utworu Mother’s Daughter już jest! Zobacz najnowsze wideo Miley Cyrus

Miley Cyrus wydaje EP-kę! Posłuchaj premierowego materiału wokalistki – „SHE IS COMING”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here