Nie od dziś wiadomo, że Zendaya jest ogromną fanką Beyoncé i to ze wzajemnością, bo sama Queen Bey wielokrotnie wyróżniała ją m.in. zapraszając do współpracy przy visual albumie „Lemonade”. W dobrych stosunkach z Zendayą jest również Megan Thee Stallion, nic więc dziwnego, że młoda aktorka i piosenkarka została zapytana o opinię na temat muzycznej współpracy obu artystek. 

Zendaya jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu „Essence”. 24-latka wzięła udział w przepięknej sesji okładkowej oraz udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała zarówno o swoich planach zawodowych jak i czasie spędzonym prywatnie, podczas pandemii. Aktorka  przyznała, że jedną z małych rzeczy, które pomogły jej w tym trudnym okresie jest muzyczna współpraca Megan Thee Stallion i Beyoncé.

„Kiedy byłam na kwarantannie i Megan Thee Stallion wypuściła „Savage Remix” z Beyoncé – nigdy wcześniej nie czułam większej radości z premiery jakiejś piosenki”. Dodała również: „Widok tego jak czarnoskóre kobiety są na szycie sprawia mi ogromną radość. Oglądałam pokaz mody Savage X Fenty Rihanny i pomyślałam, że Bad-gal Riri daje nam dokładnie to, czego teraz potrzebujemy”. 

Jeszcze w kwietniu, tuż po premierze wspominanego singla, Zendaya opublikowała na instagram stories filmik z reakcją na wers Beyoncé w „Savage Remix”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Beyoncé na remixie hitu „Savage” od Megan Thee Stallion. Posłuchaj współpracy artystek

Megan Thee Stallion wydała swój debiutancki album „Good News” [streaming-party]

Beyoncé gwiazdą grudniowego wydania brytyjskiego „Vogue’a”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here