Zauważony w 2010 roku przez Skrillexa niemiecki DJ Zedd swoją wielką międzynarodową karierę rozpoczął podejmując współpracę z Lady Gagą. Po jednym z występów w ramach swojej trasy koncertowej Echo Tour 2017 Zedd został za kulisami zaczepiony przez jednego z fanów, który zapytał DJ’a o nieopublikowane utwory nagrane wspólnie z wokalistką.

Dyskusja na temat utworów Zedda, które nigdy nie ujrzały światła dziennego rozpoczęła się, gdy fan zadał mu pytanie o jedną z nieopublikowanych piosenek Lady Gagi – ‚Onion Girl’. Kompozycja według krążących w sieci plotek miała znaleźć na drugiej część wydawnictwa artystki ‚ARTPOP’.

Nigdy jej nie skończyliśmy. Jest jakiś milion piosenek, które zacząłem pisać i o których mówiłem. Zrobiliśmy bardzo dużo piosenek, których nigdy nie skończyliśmy. W tym momencie ja chcę się skupić na swoich projektach, a ona na swoich. Ta piosenka nigdy nie zostanie wydana. To się po prostu nie wydarzy. Taki jest proces tworzenia muzyki, że to wszystko może pójść w różnych kierunkach i to jest właśnie jedna z takich piosenek. Zaczęliśmy ją, ale przestała mieć jakiekolwiek znaczenie w tamtym projekcie.” powiedział Zedd.

W rozmowie poruszono też temat innych nieopublikowanych piosenek Zedda i Lady Gagi, o których mówił głośno w mediach, między innymi ‚Temple’. DJ zdementował plotki jakoby utwory te zostały przerobione i wykorzystane na potrzeby solowego albumu Zedda ‚True Colors’.

Przypomnijmy, że Zedd aktualnie pracuje nad trzecim albumem zwiastowanym m.in. przez hitowy singiel ‚Stay’ z Alessią Carą i utwór ‚Get Low’ z Liamem Paynem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here