Zayn przygotowuje się do premiery swojego kolejnego singla. Po wydanym kilka miesięcy temu ‚Still Got Time’ były członek zespołu One Direction już wkrótce wyda kolejny zwiastun nadchodzącego drugiego albumu studyjnego. Tym razem wokalista do współpracy zaprosił wyjątkowego gościa. 

Zayn opublikował właśnie na mediach społecznościowych informacje dotyczące swojego kolejnego singla. Brytyjczyk poinformował fanów, że kolejnym zwiastunem jego nadchodzącego albumu będzie utwór ‚Dusk Till Dawn’. W kompozycji gościnnie pojawi się australijska wokalistka Sia, zaś za produkcję singla odpowiada Jerima Kirke. Premiera kawałka została zaplanowana na 7 września.

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Brytyjczyk zapowiedział, że jego nowy materiał będzie bardziej spójny, a także, że zauważalna będzie ewolucja jaka zaszła w jego twórczości od czasu ‚Mind of Mine’.

Czuję, że rozwinąłem się jako autor tekstów (…), widzę też dużo większe uporządkowanie i spójność stworzonych kompozycji (…). Myślę, że do zmian w twórczości przyczynił się głównie czas, który miałem na przemyślenie i dopracowanie wszystkich szczegółów. Czuję się naprawdę dumny z tego co udało nam się już stworzyć. W głębi serca czuję, że to co robię jest dobre i uda mi się pokazać z nowej, dojrzalszej strony.” wyznał Zayn w wywiadzie.


vmasnubed

10 NAJWIĘKSZYCH POMINIĘĆ VMA 2017: PRZECZYTAJ!

20257997_499862710357152_566937488445976733_n

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here