Nowa muzyka Zayna nadchodzi? Dużo na to wskazuje. Wokalista powoli przymierza się do wydania swojego trzeciego solowego albumu. Według plotek premiera singla już w ten piątek. 

Artysta już wcześniej dawał znać, że według planów w 2021 roku światło dzienne ujrzy jego trzeci album studyjny, który będzie następcą dobrze ocenianych „Mind of Mine” i „Icarus Falls”. Nadchodzące wydawnictwo promuje wypuszczony końcem września utwór „Better”. Fani byłego członka One Direction z niecierpliwością wyczekują kolejnego singla. Premiera piosenki, która najprawdopodniej nosi tytuł „Vibez” była już kilkukrotnie przekładana, ale według nowych doniesień zostanie ona ostatecznie wypuszczona w najbliższy piątek (8.01).

Niewiele wiadomo na temat nadchodzącej płyty Zayna. Nieoficjalnie ma ona nosić tytuł „Nobody is Listening”, jednak, podobnie jak wspomniana wyżej prawdopodobna premiera „Vibez”, nie zostało to w żaden sposób potwierdzone przez sztab wokalisty ani przez samego Zayna. Na social mediach artysty próżno szukać wpisów promujących jego nadchodzący muzyczny materiał, a on sam obecnie spędza czas w domu razem ze swoją kilkumiesięczną córeczką.

ZAYN opublikował teledysk do nowego singla. Piosenka „Better” zwiastuje kolejny album wokalisty

OFICJALNE: Gigi Hadid i Zayn zostali rodzicami!

Liam Payne skomentował odejście Jesy Nelson z Little Mix. Porównał piosenkarkę do Zayna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here