Byli członkowie One Direction już kilka razy przyznali się, że śledzą muzyczne dokonania swoich kolegów z zespołu. Tym razem to właśnie najbardziej tajemniczy z nich wszystkich Zayn Malik otwarcie wyjawił, kto jest jego faworytem. 

W rozmowie dla radia Sirius XM, wokalista przyznał, że z wszystkich członków One Direction najbardziej do gustu przypadła mu solowa muzyka Nialla. „Niall jest moim ulubionym.” – wyjawił. „Robi najlepszą muzykę – tak, powiedziałem to. Powiem nawet, że tworzy lepszą muzykę niż ja. Jestem jego fanem”. 

Sam Niall kilkukrotnie chwalił wypuszczane przez Zayna piosenki i to już przy okazji jego solowego debiutu, po opuszczeniu One Direction. Wierni fani zespołu po cichu liczą teraz na reunion wokalistów i może w przyszłości wspólny utwór.

Wczoraj (17.03) natomiast premierę miał inny duet w wykonaniu Zayna i amerykańskiej piosenkarki Ingrid Michaelson zatytułowany „To Begin Again„. Artysta na początku tego roku wypuścił też swój trzeci solowy album „Nobody Is Listening„.

Harry Styles zdradził, którą piosenkę z nowego albumu Nialla Horana lubi najbardziej

ZAYN połączył siły z Ingrid Michaelson w piosence „To Begin Again”

Niesłyszana jeszcze piosenka Zayna z Charlie Puthem i Timbalandem niespodziewanie została wrzucona do sieci

Liam Payne szczerze o Zaynie: „Był najlepszym wokalistą w całym One Direction”

Liam Payne wspomina pierwsze spotkanie członków One Direction

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here