Niczym grzyby po deszczu co chwila „wyrastają” kolejne filmowe ekranizacje kultowych bajek z wytwórni Disneya. Latem do kin trafi uwielbiany przez miliony ludzi na całym świecie „Król Lew”, a już w przyszłym miesiącu swoją premierę będzie mieć nowa wersja bajki „Aladyn”. 

Według doniesień to właśnie nad soundtrackiem do historii o magicznej lampie pracuje teraz Zayn. Wokalista został przyłapany wczoraj w nowojorskim Central Parku na planie teledysku do piosenki promującej nadchodzący film. Nie są znane szczegóły utworu, ale wszystko wskazuje, że oprócz 26-latka wystąpi w nim także Zhavia. Młoda piosenkarka została zauważona w tej samej lokalizacji, w której kręcono wspomniany klip.


 

Na ścieżce dźwiękowej do filmu „Aladyn” obok dwóch całkowicie nowych piosenek znajdą się te znane już z oryginalnej animacji z 1992 roku. Brytyjskiego wokalistkę prawdopodobnie usłyszymy w kilku z nich. Według zagranicznych portali plotkarskich Zayn wykona nową wersję kultowego „A Whole New World”… w duecie z Seleną Gomez. Informacje o współpracy obu gwiazd krążą w sieci już od stycznia 2018 roku. Źródła podają, że nagrana przez nich piosenka miałaby posłużyć jako materiał promocyjny i ostatecznie nie znalazłaby się w filmie. Niestety póki co żadna ze stron nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat.

Warto także wspomnieć, że pieczę nad soundtrackiem sprawują Benj Pasek i Justin Paul, znani z pracy przy takich filmach jak „La La Land” i „The Greatest Showman”. Premiera „Aladyna” w polskich kinach już 24 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here