Wyczekiwana współpraca Zayna z Nicki Minaj ujrzy światło dzienne już w ten czwartek. Wokalista potwierdził dzisiaj na swoich portalach społecznościowych premierę singla.

Fani obojga artystów czekają na ich wspólny singiel już od około roku. Informacje o tym, że Zayn i Nicki spotkali się w studiu potwierdzone zostały ubiegłej jesieni. Niestety utwór został odłożony na półkę ze względu na ciągłe przesuwanie premiery drugiego solowego krążka Brytyjczyka. Sama Minaj przyznała, że efekt pracy z Malikiem jest jej „ulubioną piosenką wszech czasów”.

QUEEN on Twitter

My favorite song of all time 😍♥️ https://t.co/9hVcdNXvzx

Warto zaznaczyć również, że Zayn miał początkowo pojawić się u boku Nicki Minaj w piosence „Bed” będącej drugim singlem z jej najnowszego albumu „Queen”. Raperka wraz ze swoim sztabem zdecydowali się jednak zastąpić wokalistę Arianą Grande.

Duet z Nicki Minaj będzie kolejnym utworem zapowiadającym następcę przełomowego dla Zayna „Mind of Mine”. Pod koniec października premierę miał najnowszy jego singiel „Fingers”, światło dzienne ujrzały już również takie utwory jak „Let Me”, „Entertainer”, „Sour Diesel” oraz „Too Much” nagrane przy współpracy ze słynnym producentem Timbalandem.

Zwiastun singla Zayna z Nicki Minaj znajdziecie poniżej.

inZAYN on Twitter

T H U R S D A Y https://t.co/j3KfOFykIu

 

Zayn twarzą grudniowego wydania „British Vogue”. Zobacz wokalistę w nowej sesji dla prestiżowego magazynu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here