Zayn przygotowuje się do premiery swojego drugiego studyjnego albumu. Przypomnijmy, że Malik do tej pory wypuścił dwa single zapowiadające nowy materiał. Pierwszym singlem z krążka zostało ‚Still Got Time’, zaś kilka dni temu ukazał się jego follow-up w postaci nagranego z Sią ‚Dusk Till Dawn’.

Kilka dni temu Zayn oficjalnie zaprezentował swój kolejny singiel. Tym razem były członek grupy One Direction do współpracy zaprosił australijską wokalistkę Się, z którą wspólnie nagrał kompozycję ‚Dusk Till Dawn’. To jednak nie koniec gości, którzy pojawią się na drugim studyjnym albumie Zayna: Brytyjczyk oficjalnie potwierdził, że na następcy ‚Mind of Mine’ pojawi się nagranie z Nicki Minaj. Informacja została przekazana przez Malika podczas wywiadu radiowego dla BBC Radio 1.

Przypomnijmy, iż w jednym ze swoich ostatnich wywiadów Zayn zapowiedział, że jego nowy materiał będzie bardziej spójny, a także, że zauważalna będzie ewolucja jaka zaszła w jego twórczości od czasu ‚Mind of Mine’.

Czuję, że rozwinąłem się jako autor tekstów (…), widzę też dużo większe uporządkowanie i spójność stworzonych kompozycji (…). Myślę, że do zmian w twórczości przyczynił się głównie czas, który miałem na przemyślenie i dopracowanie wszystkich szczegółów. Czuję się naprawdę dumny z tego co udało nam się już stworzyć. W głębi serca czuję, że to co robię jest dobre i uda mi się pokazać z nowej, dojrzalszej strony.” wyznał Zayn w wywiadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here