To już oficjalne! Chwilę temu poznaliśmy artystę, który już w przyszłym roku wystąpi podczas kultowego Halftime Show. Tym razem na scenie zaprezentuje się po raz pierwszy The Weeknd. 

„Dorastając wszyscy oglądamy największych światowych artystów występujących na Super Bowl i marzymy o byciu kiedyś na ich miejscu.” – powiedział w oświadczeniu Abel Tesfaye, znany jako The Weeknd. „Jestem zaszczycony i zachwycony, że w tym roku będę w centrum tego słynnego wydarzenia”.

Przyszłoroczne Super Bowl odbędzie się 7 lutego w Tampa na Florydzie. Będzie to już drugi rok kiedy NFL współpracuje przy tworzeniu Halftime Show z Roc Nation pod dowództwem Jaya-Z. Ich pierwszy wspólnie zorganizowany występ Jennifer Lopez i Shakiry przyciągną ogromną liczbę 104 millionów widzów.  „The Weeknd wprowadził swój własny dźwięk. Jego uduchowiona wyjątkowość zdefiniowała nową generację świetności w muzyce i artyzmie. To niezwykły moment, a Pepsi Super Bowl LV Halftime Show będzie niesamowitym przeżyciem z wyjątkowym wykonawcą.” – przyznał Jay-Z.

Występ podczas finału Super Bowl jest nie lada wyróżnieniem dla artystów. Przed kanadyjskim wokalistą na scenach Halftime Show występowały takie gwiazdy jak m.in. Michael Jackson, Beyoncé, Prince, Madonna, Janet Jackson, Lady Gaga, Paul McCartney, Katy Perry oraz wspomniane już Jennifer Lopez i Shakira, których spektakularny występ z zeszłego roku obejrzeć można TUTAJ.

The Weeknd opublikował kolejny teledysk z ery „After Hours”. Zobacz „Too Late”

Maluma i The Weeknd razem w jednej piosence. Zobacz ich wersję singla „Hawái”

Shakira i Jennifer Lopez razem na scenie podczas Super Bowl Halftime Show. Zobacz spektakularny występ artystek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here