Marzenie fanów Céline Dion wreszcie się spełni! Agencja koncertowa Prestige MJM potwierdziła na swoim facebookowym profilu, że kanadyjska wokalistka powróci do naszego kraju już wkrótce.

Koncert Céline Dion w Polsce to marzenie wielu fanów. Polski fanklub wokalistki jakiś czas temu stworzył nawet wydarzenie, mające zachęcić artystkę do zagrania w naszym kraju. Wszystko wskazuje na to, że udało się! Na Facebooku Prestige MJM pojawił się post, na którym widzimy napis „Do zobaczenia wkrótce! Love, Céline…”. Póki co, nie ma żadnych konkretnych informacji dotyczących miejsca czy daty show. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Dion wystąpiła ostatni raz w Krakowie w 2008 roku.

Céline Dion szykuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego zatytułowane „Courage”. 18 września do sieci trafiły trzy premierowe utwory: „Imperfections”, „Lying Down” oraz „Courage”. Krążek wyjdzie 15 listopada 2019 roku. Obecnie, wokalistka jest w trasie go promującej „Courage World Tour”.

Aktualizacja: Koncert w Polsce potwierdziła sama Céline Dion za pośrednictwem mediów społecznościowych! Artystka opublikowała wideo, na którym widać zwrot „Do zobaczenia” w wielu językach świata. Według informacji uzyskanych przez Dzień Dobry TVN, koncert gwiazdy miałby się odbyć w maju 2020 roku. Zarówno przedstawiciele Atlas Areny w Łodzi, jak i TAURON Areny Kraków opublikowali na facebookowych fanpage’ach post agencji Prestige MJM. Czy to oznacza, że w Polsce odbędą się dwa koncerty Céline? O wszystkim powinniśmy przekonać się niebawem!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

👋🏻🌍

Post udostępniony przez Céline Dion (@celinedion)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here