Plotki dotyczące szóstego albumu studyjnego Xtiny pojawiają się w sieci regularnie już od jakiegoś czasu. Wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku wreszcie usłyszymy nowy materiał wokalistki. Gwiazda usunęła właśnie większość zdjęć ze swojego konta na Instagramie. 

Niewątpliwie następca wydanego w 2012 roku albumu ‚Lotus’ to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków ostatnich lat. Pierwsze informacje na temat jego premiery pojawiły się w 2014 roku, jednak do tej pory nie usłyszeliśmy nawet potencjalnego pierwszego singla. Christina w międzyczasie zaprezentowała kilka utworów promocyjnych, ale żaden z nich nie miał nic wspólnego z ‚X6′. Nowy Rok przyniósł zmiany na profilach społecznościowych 37-letniej wykonawczyni przeboju ‘Fighter’. Czujni fani zauważyli, że na Instagramie ich idolki zachowało się jedynie 17 zdjęć.

New things on the horizon 😉 @lukegilford @marcgoehring

Post udostępniony przez Christina Aguilera (@xtina)

Podobny zabieg w celu wzbudzenia zainteresowania premierą nowego materiału zastosowała Taylor Swift w sierpniu tego roku. Amerykańska gwiazda usunęła całą zawartość swoich mediów społecznościowych, po czym opublikowała wideo z wężem w roli głównej, zwiastujące nową erę. Chwilę później swoją światową premierę miał singiel ‚Look What You Made Me Do’.

Przypominamy także, że podczas wywiadu dla dziennika ‚The Sun’, P!nk potwierdziła, iż nagrała wspólny numer z Christiną Aguilerą na potrzeby jej nowego albumu.

Nagrałyśmy duet na jej album, nie wiem kiedy wyjdzie, ale jest cudowny.” wyznała wówczas P!nk. „Zrobiłyśmy to dwa lata temu, nie pamiętam tytułu, ale ona brzmi niesamowicie.” dodała piosenkarka.

Pełen artykuł na temat tej kolaboracji znajdziecie tutaj.

P!nk POTWIERDZA duet z Christiną Aguilerą: „jest nieprawdopodobny, nagrałyśmy go na jej album DWA lata temu!”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here