W tym roku już po raz jedenasty magazyn Billboard wręczył nagrodę ‚Woman Of The Year’. W tym roku wyróżnienie trafiło do piosenkarki  i aktorki Seleny Gomez.

25-letnia gwiazda pojawiła się przedwczoraj na gali zorganizowanej przez Billboard, gdzie odebrała kolejną statuetkę w swojej karierze – tym razem było to oczywiście wyróżnienie ‚Woman of the Year’. Statuetka dedykowana jest kobietom, które ‚znacząco przyczyniły się do muzycznego biznesu i dzięki swojej pracy, a także ciągłym sukcesom, inspirują kolejne pokolenia kobiet do zwiększania ich odpowiedzialności na rynku’.

Piosenkarka została zapowiedziana przez swoją najlepszą przyjaciółkę – Francię Raisa, która przedstawiła Selenę jako swojego „największego bohatera”. Selena odbierając nagrodę Billboardu nie kryła wzruszenia.

„Szczerze mówiąc wydaje mi się, że to Francia powinna otrzymać nagrodę, bo uratowała moje życie. Chciałabym podziękować mojej niesamowitej drużynie i rodzinie, którzy byli ze mną przez naprawdę ciężki okres” wyznała piosenkarka.

„Nie mogłabym być bardziej wdzięczna za miejsce, w którym znalazłam się w mojej karierze. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że szanuję platformę, którą mam… Nigdy wcześniej nie czułam się tak dumna z bycia kobietą w tym przemyśle. Jestem tak wdzięczna wszystkim starszym kobietom, które nam pomagają.”  dodała Selena.

Selena dodała również, że planuje stworzenie „epickiego” albumu.

Nie wiem jak i czy kiedykolwiek odwdzięczę się (za otrzymaną nagrodę – przyp.), ale może stworzę epicki album w przyszłym roku” dodała Selena.

Przypomnijmy, że Gomez ma za sobą pracowity rok: wokalistka szykuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego, zaprezentowała cztery single, które znalazły się w notowaniu Hot100 Billboardu (’Bad Liar’, ’Fetish’, ’It Ain’t Me’ i ’Wolves’), a także zajęła się produkcją hitowego serialu platformy Netflix ’13 Powodów’. 25-letnia artystka wspomogła również organizację Lupus Research Alliance. Dzięki jej postawie udało się zebrać ponad 500,000 dolarów dla potrzebujących.

Pełne przemówienie Seleny znajdziecie poniżej.


TAYLOR SWIFT ‚Reputation’: umarła królowa, niech żyje królowa [RECENZJA]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here