Już jutro odbędzie się wręczenie nagród Grammy Awards. 28 stycznia prestiżowe statuetki zostaną rozdane po raz 60-ty, tym razem w nowojorskim Madison Square Garden. Zakulisowe doniesienia wskazują na to, że ta noc może należeć do Keshy.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


W trakcie nadchodzącej gali 30-letnia Kesha wystąpi ze swoim pierwszym singlem z albumu ‚Rainbow’ – ‚Praying’. Jak donoszą dziennikarze, którzy mieli szansę przyglądać się próbom artystów, występ 30-latki może być najjaśniejszym punktem niedzielnej nocy. Wokalistce podczas ballady ‚Praying’ na scenie ma towarzyszyć chór Resistance Revival Chorus, a także Cyndi Lauper, Camila Cabello, Julia Michaels, Andra Day oraz Bebe Rexha. 

To będzie bardzo mocne. To i tak byłby niezwykle silny występ niezależnie od innych czynników, ale kiedy weźmiesz pod uwagę to co się dzieje, występ staje się dużo bardziej wymowny w pewien sposób.” donosi Kenneth Enrlich, producent telewizyjny.

Mogę powiedzieć, że występ Keshy zobrazuje to, co się jej przytrafiło w ciągu ostatnich lat. „Praying”, to piosenka, która o tym mówi i to piosenka, którą wykona. Zrobimy z tym coś troszkę innego. Myślę, że ludzie zauważą, że wspieramy i pomagamy artystom w wypowiedzeniu tego, co myślą.” dodał.

Pełną listę nominowanych do Grammy Awards znajdziecie TUTAJ.