Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że walka o numer 1 amerykańskiego zestawienia Billboard 200 będzie toczyć się do ostatniego momentu. Prognozy sprzedaży debiutanckiego albumu Camili Cabello oraz soundtracku ‚The Greatest Showman’ są na ten moment niemalże identyczne.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Przypomnijmy, iż według wstępnych prognoz serwisu HDD sprzed kilku dni Camila Cabello ze swoją debiutanckim wydawnictwem mogła liczyć na sprzedaż na poziomie 75-85 tys. (43-48 tys. w sprzedaży tradycyjnej) w 1 tygodniu na rynku. Głównym rywalem 20-latki w walce o szczyt notowania Billboard 200 jest ścieżka dźwiękowa do ‚The Greatest Showman’, która wedle początkowych przewidywań serwisu ma się rozejść w nakładzie do 90 tys. sztuk. Po kilku dniach prognozy HDD zostały uaktualnione – wynika z nich, że sprzedaż każdego z ww. albumów przekroczy wstępne estymacje, zaś różnice między 1. a 2. miejscem będą minimalne.

Aktualnie zarówno debiut Camili, jak i soundtrack ‚TGS’, może liczyć na sprzedaż na poziomie 95-100 tys. Hits Daily Double wskazuje przy tym, iż na ten moment każdy z krążków ma równe szanse na zdobycie kolejnego numeru 1 w amerykańskim Billboard 200. Dodajmy, iż w przypadku ‚The Greatest Showman’ byłoby to kolejne notowanie z rzędu, kiedy to przebojowy soundtrack jest najchętniej kupowaną płytą w Stanach Zjednoczonych.

Dla Camili Cabello byłby to pierwszy numer 1 na Billboard 200 w dotychczasowej karierze. Poprzednie krążki nagrane z Fifth Harmony – ‚Reflection’ i ‚7/27’ – docierały najwyżej do – odpowiednio – 4 i 5 miejsca najważniejszego muzycznego zestawienia w USA.

Recenzję debiutanckiego albumu Camili Cabello – ‚Camila’ – możecie przeczytać TUTAJ.


Camila Cabello ‚Camila’: zaskakująco spokojny odcień ognistej ‚Havany’ [RECENZJA]