Widzowie obecni na czwartkowym koncercie Iggy Azalei w brazylijskim Rio de Janeiro doznali szoku, gdy jedna z jej tancerek zemdlała na scenie podczas trwającego widowiska. 

Podczas wykonywania przeboju „Black Widow” jedna z czterech tancerek towarzyszących Iggy na scenie nagle upadła. W reakcji na sytuację raperka zawołała obecną na miejscu pomoc medyczną, jednak zdecydowała się nie przerywać występu, co spotkało się dużą falą krytyki od internautów.

Krótko po koncercie Iggy za pomocą InstaStories poinformowała o stanie tancerki „Hej, wszystkim pytającym chcę dać znać, że z moją tancerką jest wszystko dobrze. Światła i gorąca temperatura spowodowały u niej atak. Jest teraz na backstage’u i czuje się już zdecydowanie lepiej”.

Artystka wyjaśniła również swoją decyzję o kontynuowaniu show „Myślałam, że tylko upadła/skręciła kostkę. I może to zabrzmieć ostro, ale śpiewasz dopóki muzyka nie przestanie grać i prosisz o medyka, co zrobiłam. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym co się stało i wdzięczni, że wszystko z nią w porządku”.

Nagranie przedstawiające całą sytuację oraz pełne wypowiedzi Iggy znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here