Joanna Moro z pewnością nie zaliczy swojego ostatniego występu do udanych. Aktorka i wokalistka, którą szersza publiczność poznała za sprawą serialu o Annie German, zaliczyła wpadkę podczas występu w Sopocie. O tym wykonaniu mówią dziś wszyscy!

Z pewnością słyszeliście już o występie Joanny Moro w Sopocie. Aktorka była gwiazdą ostatniego przystanku Wakacyjnej Trasy Dwójki, gdzie wykonała znany hit „Le Plage De Saint Tropez”. Wszystko skończyłoby się dobrze, gdyby nie wpadka organizatorów. Podczas emisji powtórki materiału przypadkowo zaprezentowano nagranie, jakie zarejestrował mikrofon artystki. Zamiast wygładzonego wokalu, który można było usłyszeć w trakcie występu transmitowanego na żywo, widzowie usłyszeli jeden wielki fałsz.

Wszystko wskazuje na to, że TVP nie robi sobie jednak nic z zaistniałej sytuacji. Na oficjalnym koncie stacji pojawił się bowiem zapis występu Moro, podczas którego słyszalny jest jedynie wokal lecący z taśmy. Internauci są jednak bezlitośni. Liczba łapek w dół znacznie przewyższa liczbę łapek w górę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here