Dziewczyny z Little Mix już w przyszłym miesiącu wydadzą re-edycję swojego albumu ‚Glory Days’. Nowa wersja ostatniego krążka zespołu pojawi się w sklepach 24 listopada. Tymczasem w jednej ze swoich wypowiedzi Brytyjki odniosły się do potencjalnej współpracy z… Fifth Harmony.

Wykonawczynie przeboju ‚Touch’ w niedawno udzielonym wywiadzie zostały zapytane o ewentualną kolaborację z amerykańską grupą Fifth Harmony. Okazuje się, że dziewczyny z Little Mix są pozytywnie nastawione do zjednoczenia sił z Amerykankami. 

Tak! Naprawdę chciałybyśmy to zrobić. Myślimy, że to byłoby obłędne!” wyznały dziewczyny.

Girl-power po całości!” dodała Leigh-Anne.

Przypomnijmy, to nie pierwszy raz, w którym Little Mix i Fifth Harmony wypowiadają się na temat potencjalnej współpracy. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów do kwestii tej odniosły się dziewczyny z 5H.

Oh, to było cudowne. Brzmiały cudownie, były cudowne, one są cudowne.” wyznała Ally z Fifth Harmony na temat singla ‚Shout Out To My Ex’.

Little Mix są niesamowite. Powinnyśmy coś nagrać, bardzo byśmy tego chciały.” dodały dziewczyny.

Ostatni album Fifth Harmony został wydany pod koniec sierpnia bieżącego roku. Recenzję trzeciego studyjnego wydawnictwa grupy możecie przeczytać TUTAJ.

https://twitter.com/PopCrave/status/917034877106651136

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here