Wygląda na to, że kariera Cardi B w 2018 roku będzie się miała jeszcze lepiej niż w ciągu kilku ostatnich udanych dla raperki miesięcy. Na horyzoncie pojawiła się informacja wskazująca na to, że autorka hitu ‚Bodak Yellow’ wyda wspólny singiel z Bruno Marsem.

Przypomnijmy, że Cardi B w ostatnim czasie towarzyszy istne pasmo sukcesów. 25-letnia raperka dotarła do pierwszej dziesiątki amerykańskiego Billboard Hot100 z trzema kolejnymi piosenkami, w tym znalazła się na samym szczycie ww. zestawienia z singlem ‚Bodak Yellow’. Tymczasem już wkrótce do dyskografii Cardi dołączy kolejny utwór.

25-latka potwierdziła w relacji na żywo na Instagramie potwierdziła, że już wkrótce wyda wspólny kawałek z piosenkarzem Bruno Marsem. Choć nieznane są jeszcze szczegóły kolaboracji to wieść niesie, że chodzi o remix utworu ‚Finesse’, który ma zostać wydany jako kolejny singiel Marsa z albumu ’24K Magic’. Do piosenki miał już zostać zrealizowany teledysk, zaś premiera nowej muzyki od Marsa została zaplanowana na 4 stycznia 2018 roku. Prawdopodobnie to właśnie wtedy wypuszczony zostanie wspólny kawałek piosenkarza z Cardi B.


PREMIEROWY singiel Cardi B JUŻ JEST: posłuchaj ‚Bartier Cardi’

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here