Jedne z najbardziej docenianych artystek młodego pokolenia połączyły siły. Rosalía zdradziła, że premiera utworu nagranego wspólnie z Billie Eilish „jest już blisko”

Rosalía spędza okres pandemii w gorącym Miami skąd miała okazję udzielić wywiadu dla Apple Muisc. W rozmowie z Zanem Lowem wokalistka z Barcelony podzieliła się nowymi szczegółami jej collabu z wykonawczynią hitu „bad guy”.

„Mam tutaj takie małe studio, które zrobiłam w jednym pokoju. Mam podstawowe rzeczy, takie jak MIDI keyboard, komputer, mikrofon i robię swoje małe rzeczy i staram się wykonać całą produkcję wokalną na następną płytę. Pracuję nad następnym albumem. W ciągu ostatnich dwóch tygodni starałam się ukończyć współpracę z Billie Eilish. Myślę, że jest już blisko. Wczoraj zrobiłam aranżację. Czuję, że produkcja i dźwięk są już prawie gotowe, więc potrzebuję jeszcze tylko żeby Billie przysłała mi wokale i pomysły, które chcą dodać i będziemy gotowi.”

Rosalía wyjawiła także, że w planach ma wydanie „agresywnej” klubowej piosenki nagranej z Travisem Scottem. Data premiery tego collabu jest jeszcze do ustalenia.

ROSALÍA opublikowała nowy utwór. Posłuchaj ballady „Dolerme”

Billie Eilish o wygranej podczas Grammy: „Stałam przed Arianą Grande, Laną Del Rey i Beyoncé. Nie zasługuje na to, one zasłużyły”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here