To żadna nowość, że członkowie różnych fandomów toczą ze sobą wojenki w mediach społecznościowych. Często ma to związek z pozycją ich idoli na listach przebojów bądź z różnymi internetowymi głosowaniami. Fani BTS i Justina Biebera pokłócili się jednak o… kolor.

Od samego początku kariery, Justin Bieber powtarzał w wywiadach, że fioletowy to jego ulubiony kolor. W związku z tym, nieoficjalnie został on przyjęty jako barwa całego fandomu Beliebers. Sytuacja skomplikowała się jednak w 2016 roku, kiedy to członek k-popowego zespołu BTS – V, skomentował akcję ARMY na jednym z koncertów. Wypowiedział on wówczas zdanie „I purple you”, co w jego intencji miało być wyznaniem miłości i zaufania względem wielbicieli. Co ciekawe, zwrot został nawet wpisany do popularnego w Korei Południowej słownika Naver.

W związku z tym, fani BTS uznali, że obecnie to oni mają monopol na kolor fioletowy i emoji przedstawiające serce w fioletowym kolorze. Oburzeni Beliebers zorganizowali na Twitterze akcję #PurpleHeartsForJustin, w trakcie której publikowali zdjęcia kanadyjskiego wokalisty w fioletowych ubraniach oraz fragmenty wywiadów, w których przyznaje, że jest to jego ulubiony kolor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here