Do pierwszego koncertu Nicki Minaj i Juice WRLD w Polsce zostały już tylko tygodnie. Organizująca wydarzenie agencja Prestige MJM właśnie ogłosiła jaki polski artysta zagra support przed światowymi gwiazdami rapu.

Publiczność w łódzkiej Atlas Arenie rozgrzeje Smolasty. Wykonawca takich utworów jak „Fake Love” i „Uzależniony” o swoim występie mówi tak: „Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach „Pink Friday” i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani”. 

The Nicki WRLD Tour rozpocznie się w Monachium 21 lutego. Europejska część trasy obejmuje 22 koncerty w 14 różnych krajach. Nicki Minaj odwiedzi między innymi Wielką Brytanię, Francję, Szwajcarię i Norwegię. W Polsce pojawi się 24 lutego. Trasa ma promować ostatnie wydawnictwo artystki zatytułowane „Queen”, którego premiera miała miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Recenzję albumu znajdziecie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here