Kylie Minogue może świętować swój kolejny wielki sukces w karierze. Wydany tydzień temu album „DISCO” spotkał się z bardzo przychylnymi recenzjami fanów wokalistki oraz krytyków muzycznych i właśnie zadebiutował na szczycie zestawienia najpopularniejszych albumów m.in. na Wyspach Brytyjskich czy Australii. 

Kylie Minogue nie zwalnia tempa. Najnowszy album legendarnej wokalistki „DISCO” ustanawia kolejne rekordy i właśnie zadebiutował na najwyższym stopniu podium zestawienia najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii. Wydany tydzień temu taneczny materiał zwiastowany przez single „Say Something” oraz „Magic” w pierwszym tygodniu od premiery zakupiło aż 55 tysięcy Brytyjczyków. Tym samym jest to także najwyższe otwarcie w tygodniu premiery jeśli chodzi o ilość sprzedanych sztuk w 2020 roku, oraz najlepszy wynik wokalistki od czasu krążka „Aphrodite” z 2010 roku.

W rezulatacie to już 8 album Kylie Minogue, któremu udało się zająć zaszczytne, pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii. Poprzednim autorskim krążkiem gwiazdy, który również dotarł do 1. miejsca jest wydany w 2018 roku „Golden”, a w ubiegłym roku udało się to składance największych hitów „Step Back In Time. The Definitive Collection”. Tym samym, Kylie ustanowiła nowy rekord zestawienia Official Chart, stając się pierwszą artystką, która zdobyła numer 1 na brytyjskiej liście najpopularnieszych albumów w pięciu kolejnych dekadach. Jest także 2 wokalistką, która ma najwięcej numerów 1 w zestawieniu, ustępując miejsca tylko Madonnie, która zdobyła iż aż 12.

To nie koniec sukcesów bowiem album dotarł również do szczytu ARIA czyli zestawienia najlepiej sprzedających się wydawnictw muzycznych w Australii i Szkocji, 3 miejsca w Niemczech, 4 w Irlandii, 6 w Belgii, czy 9 w Nowej Zelandii.

Kylie Minogue powróciła z nową płytą! Posłuchaj w całości albumu „Disco” [streaming-party]

„I admire these women” – kogo u swojego boku widziałaby Kylie Minogue?

Zjawiskowa Kylie Minogue w oficjalnym teledysku do singla „Magic”! Zobacz wideo do nowego utworu zapowiadającego album „Disco”

2 KOMENTARZE

  1. Płyta jest genialna. Jeszcze nigdy nie słuchałem w której absolutnie każdy utwór jest samoistnym przebojem. Melodycznie, rytmicznie i słownie doskonały zestawa. W połączeniu z Golden w którym moim zdaniem była tylko jedna słabsza piosenka oraz Christmas, która też była świetnie słuchalna ilość świetnej muzyki przebija wszystko co od dawna słyszałem u jednej osoby z tej branży. A mam prawie tyle lat co ona.

  2. Płyta jest genialna. Jeszcze nigdy nie słuchałem w której absolutnie każdy utwór jest samoistnym przebojem. Melodycznie, rytmicznie i słownie doskonały zestawa. W połączeniu z Golden w którym moim zdaniem była tylko jedna słabsza piosenka oraz Christmas, która też była świetnie słuchalna ilość świetnej muzyki przebija wszystko co od dawna słyszałem u jednej osoby z tej branży. A mam prawie tyle lat co ona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here