Początek wakacji to niezwykle udany okres dla duetu Shawn Mendes & Camila Cabello. Ich wspólny utwór „Señorita” waśnie trafił na szczyt notowania najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii.

Kompozycja zatytułowana „Señorita” awansuje na 1. miejsce UK Official Chart po 2-tygodniowym pobycie na lokacie nr 2. Duetowi Cabello & Mendes w tym tygodniu udało się pokonać liderów poprzednich notowań – Eda Sheerana oraz Justina Biebera z ich przebojem „I Don’t Care”, którzy po kilku tygodniach panowania na Wyspach musieli uznać pierwszeństwo, plasując się tym razem na drugiej pozycji. Natomiast ostatnie miejsce na podium zajmuje inny utwór Brytyjczyka Eda Sheerana „Beautiful People” tym razem z gościnnym udziałem Khalida.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy wspólny singiel Shawna oraz Camili, który został notowany w zestawieniu, bowiem numer „I Know What You Did Last Summer” dotarł do 42 pozycji w notowaniu najpopularniejszych singli na Wyspach.

To drugi numer 1 w UK zarówno dla Shawna Mendesa jak również Camili Cabello. Kanadyjczyk poprzednio dotarł na szczyt zestawienia z kawałkiem „Stiches”, natomiast Amerykanka ze swoim największym hitem „Havana” z udziałem Young Thug’a.

Aktualne TOP 10 zestawienia najpopularniejszych singli w UK znajdziecie poniżej.

O KROK OD SZCZYTU! Shawn Mendes i Camila Cabello debiutują na Billboard Hot 100

Shawn Mendes i Camila Cabello razem na okładce „V Magazine”. Zobacz ich wspólną sesję zdjęciową

Shawn Mendes i Camila Cabello w jednej piosence. Zobacz zmysłowy teledysk do singla „Señorita”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here