Fani P!nk mają duży powód do dumy. Ósmy studyjny krążek amerykańskiej wokalistki zatytułowany „Hurts 2B Human” właśnie zadebiutował na najwyższym stopniu podium zestawienia najpopularniejszych albumów UK Charts.

P!nk nie zwalnia tempa. Portal Official Charts poinformował, że album „Hurts 2B Human” oficjalnie został najpopularniejszą płytą w Wielkiej Brytanii minionego tygodnia. P!nk za sprawą ósmego studyjnego wydawnictwa w walce o 1 miejsce wyprzedziła zespół Catfish and the Bottleman oraz debiutancki album Billie Eilish zatytułowany „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”. Co warte podkreślenia album odnotował największą cyfrową sprzedaż w jednym tygodniu w bieżącym roku na Wyspach. Tym samym jest to już trzeci krążek artystki, który debiutuje na samym szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się krążków na Wyspach po „Funhouse” oraz „Beautiful Trauma”.

Na premierowym albumie wokalistki zatytułowanym „Hurts 2B Human” znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji, a gościnnie udzielają się Wrabel, Khalid, Cash Cash czy Chris Stapleton. Nad płytą P!nk pracowała z takimi artystami jak: Max Martin, Shellback, Julia Michael, Nate Ruess, Greg Kurstin i Billy Mann, a także po raz pierwszy z Teddym Geigerem, Sashą Sloan, Beckiem i Sią. Natomiast pierwszy singiel promujący album „Walk Me Home” dotarł do 8 miejsca zestawienia UK Charts

Przypomnijmy, że płyta „Hurts 2B Human” w Polsce ukazała się pod naszym patronatem, a recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

 

P!nk „Hurts 2B Human”: bez muzycznych petard, z potężną dawką serca [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here