Kolejny rekord na koncie Nicki Minaj w tym roku. Onika Tanya Maraj-Petty, bo tak naprawdę nazywa się raperka, zdetronizowała Rihannę i stała się najczęściej oglądaną artystką w historii YouTube’a. Klipy z jej udziałem wygenerowały do tej pory około 24,2 mld wyświetleń. 

Onika ma na swoim koncie aż cztery teledyski z przekroczonym miliardem, a także trzykrotnie pobity rekord wyświetleń w dniu premiery klipu. Tym samym jest jednym z dwóch artystów, którzy tego dokonali.

W samym 2020 roku, Minaj stała się pierwszą artystką, której aż 50 teledysków w serwisie YouTube oraz 50 utworów na platformie Spotify przekroczyło próg 100 milionów odtworzeń. Ponadto, wydając „Yikes”, zdobyła szczyt zestawienia „Digital Songs Sales”, czego do tej pory nie udało się jeszcze żadnej raperce z solowym projektem. Do tego wszystkiego jej latynoska współpraca z Karol G, która od prawie pół roku nie znika ze szczytów list przebojów, a co więcej, w wielu krajach pobija historyczne rekordy. „Tusa” wciąż pozostaje najczęściej oglądaną wizualizacją tego roku.

To nie koniec. Fani raperki muszą być w totalnym amoku, gdyż ta wraz z Doją Cat, po 2-miesięcznej przerwie od social mediów, wydaje dzisiejszej nocy remiks jednego z najgorętszych utworów ostatnich miesięcy – „Say So” (informowaliśmy o tym TUTAJ).

Co z albumem Oniki? Jak sama lubi to określać… soon.

Doja Cat razem z Nicki Minaj. Współpraca raperek oficjalnie potwierdzona

Doja Cat o Nicki Minaj: „Jej miejsce jest w świetle jupiterów”

Nicki Minaj przygotowuje się do rozpoczęcia nowej ery. Raperka zdradziła informacje na temat swojego nowego alter ego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here