Po prawie 20 latach oczekiwania najsłynniejszy boysband na świecie powrócił na pierwsze miejsce rankingu najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

Backstreet Boys zadebiutowali na szczycie zestawienia Billboard 200 z nowym krążkiem zatytułowanym „DNA”. Jest to trzeci numer 1 grupy na tej liście oraz pierwszy od premiery płyty „Black & Blue”, która w 2000 roku królowała w zestawieniu przez dwa tygodnie.

Album „DNA” promują takie utwory jak „Don’t Go Breaking My Heart” oraz „Chances”. Kevin Richardson w jednym z wywiadów przy okazji premiery płyty powiedział –„Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni.”

Całego „DNA” możecie posłuchać poniżej.

 

Przypominamy że już tego lata Backstreet Boys wyruszają w trasę koncertową po Europie i Ameryce Północnej. Na ich mapie nie zabrakło takich miast jak Berlin, Londyn, Paryż oraz Warszawa. Grupa wystąpi w hali COS Torwar już 24-tego czerwca. Organizatorem trasy jest Live Nation. Warto również zaznaczyć, że jest to największa halowa trasa Backstreet Boys od 18 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here