Kylie Minogue ma powody do świętowania! Najnowszy album artystki, będący kompilacją jej największych przebojów, dotarł na sam szczyt najlepiej sprzedających się krążków w UK.

To już siódmy album Kylie Minogue, któremu udało się zająć zaszczytne, pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii. Poprzednim krążkiem gwiazdy, który również dotarł do 1. miejsca jest wydany w 2018 roku „Golden”. Co ciekawe, tym razem, artystka znalazła się na szczycie nie za sprawą albumu studyjnego, a składanki największych hitów „Step Back In Time. The Definitive Collection”. Tym samym, dołączyła do grona takich artystów jak Coldplay, Elton John, Barbra Streisand i Take That, którzy również mogą pochwalić się siedmioma numerami jeden na liście najchętniej kupowanych krążków. Z kobiet więcej #1, bo aż 12, zdobyła tylko Madonna.

Co ciekawe, Kylie o swoim sukcesie dowiedziała się w Polsce! Współpracownicy postanowili zrobić jej niespodziankę, która została uwieczniona na wideo i opublikowana na Instagramie. Wykonawczyni hitu „Stop Me From Falling” już dzisiaj wystąpi jako headlinerka na Open’er Festival 2019 w Gdyni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here