Katy Perry ma kolejne powody do radości! Amerykańska wokalistka odebrała zaszczytne wyróżnienie. Od początku swojej kariery, gwiazda sprzedała 100 milionów singli w Stanach Zjednoczonych.

W środę, 7 sierpnia odbyła się konferencja Capitol Records, w której uczestniczyła Katy Perry. Wytwórnia, pod szyldem której swoje utwory i albumy wydaje gwiazda popu, uhonorowała ją za sprzedaż aż 100 milionów singli w samych Stanach Zjednoczonych. Artystka otrzymała specjalną, pamiątkową tablicę, na której widnieje zdjęcie z sesji powstałej na potrzeby promocji singla „Small Talk”, którego premiera w piątek, 9 sierpnia 2019 roku.

Warto podkreślić, że Katy Perry jest pierwszą gwiazdą wytwórni Capitol Records, która przekroczyła próg sto milionów sprzedanych kopii wszystkich swoich singli. Gwiazda wrzuciła zdjęcie na Instagrama z pamiątkową tablicą i podpisała je: – 100 milionów sprzedanych cyfrowych singli, a wciąż niepewna.

Wokalistka podzieliła się również z fanami pierwszym zwiastunem singla „Small Talk”. Premiera kawałka odbędzie się już jutro, tzn. w piątek 9 sierpnia. Producentem nowego utworu w repertuarze Katy Perry jest Charlie Puth.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

100 million digital singles and still insecure 🤷🏼‍♀️

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

KATY PERRY ZAPOWIADA SINGIEL „SMALL TALK”. ZOBACZ OKŁADKĘ SINGLA I POZNAJ DATĘ PREMIERY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here