Wielki sukces amerykańskiej raperki Cardi B. Dwudziestoczteroletnia gwiazda wkroczyła właśnie na szczyt amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100 za sprawą swojego singla ‚Bodak Yellow’. Cardi jednocześnie zakończyła triumf hitowego ‚Look What You Made Me Do’ Taylor Swift.

W aktualnym notowaniu najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych na miejsce 1 awansowało ‚Bodak Yellow’ raperki Cardi B. To pierwszy numer 1 dwudziestoczteroletniej gwiazdy w zestawieniu Billboard Hot100. ‚Bodak’ na szczyt listy przesunęło się z 2 miejsca.

Singiel Cardi B to drugi w historii utwór raperki niezawierający tzw. featuringów, który dotarł do szczytu amerykańskiego Billboard Hot 100. Ostatnim kawałkiem, któremu udała się ta sztuka było ‚Doo Wop (That Thing)’ z repertuaru Lauryn Hill. Piosenka triumfowała na tamtejszym rynku w 1998 roku.

Jednocześnie Cardi B jest jedynie piątą raperką w historii, która dotarła do szczytu Hot100. Poprzednio udało się to wspomnianej Hill, Lil’ Kim (‚Lady Marmalade’), Shawnnie (‚Stand Up’ z Ludacrisem) oraz Iggy Azalei (‚Fancy’).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here