Znane są pierwsze informacje na temat popularności debiutanckiego albumu Camili Cabello w Polsce. Płyta ‚Camila’ w najnowszym zestawieniu OLIS debiutuje w pierwszej piątce najpopularniejszych płyt w naszym kraju.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


W najnowszym wydaniu listy OLIS, czyli w zestawieniu najchętniej kupowanych płyt w Polsce, solowy debiut fonograficzny Camili Cabello pojawia się na wysokiej 4. pozycji. Przed wokalistką uplasowały się m.in. krążki Leonarda Cohena oraz Korteza.

To duży progres w stosunku do wyników osiąganych przez Cabello w trakcie współpracy w ramach grupy Fifth Harmony – ostatni album dziewczyn nagrany z udziałem 20-letniej Camili (wydane w maju 2016 roku ‚7/27’) w pierwszym tygodniu swojej dostępności na polskim rynku nie zdołał przedostać się do ścisłej 50-tki zestawienia OLIS.

Pierwszy singiel Cabello z wydawnictwa ‚Camila’ – nagrane z Young Thugiem ‚Havana’ – to obecnie nr 1 amerykańskiego zestawienia Billboard Hot100. Album ‚Camila’ jest natomiast aktualnie najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych. Camila Cabello zadebiutowała bowiem na 1 miejscu listy  Billboard 200 ze sprzedażą na poziomie 119 tys. sztuk.

Recenzję debiutanckiego albumu Camili znajdziecie TUTAJ.