Mimo przerwy od kariery, księżniczka popu Britney Spears wciąż odnosi sukcesy. Wydana dziś w serwisach streamingowych piosenka „Mood Ring” dotarła na sam szczyt notowania iTunes w USA, pokonując Lady Gagę i Arianę Grande.

Britney Spears ma oddaną rzeszę fanów, o czym już wielokrotnie mogliśmy się przekonać. To właśnie ze względu na ich akcję #JusticeForGlory, w serwisach streamingowych udostępniono oficjalną okładkę albumu „Glory” z 2016 roku. Jak się okazuje, zdjęcie autorstwa Davida LaChapelle to niejedyna niespodzianka, jaką przygotowali piosenkarka i jej sztab. W piątek 29 maja, oficjalną premierę na całym świecie miał kawałek „Mood Ring” również nagrany podczas sesji do „Glory”. Do tej pory, piosenką legalnie mogli cieszyć się tylko japońscy fani Britney Spears.

BRITNEY SPEARS OFICJALNIE PUBLIKUJE „MOOD RING”. PIOSENKA DO TEJ PORY DOSTĘPNA BYŁA TYLKO NA JAPOŃSKIEJ WERSJI KRĄŻKA „GLORY”

To pierwszy od czasów „Make Me” utwór gwiazdy, który dotarł na sam szczyt iTunes w USA!

Britney Spears oficjalnie publikuje „Mood Ring”. Piosenka do tej pory dostępna była tylko na japońskiej wersji krążka „Glory”

Zaktualizowano ORYGINALNĄ okładkę albumu Britney Spears „Glory”. Po czterech latach!

20 faktów o „Oops!… I Did It Again”. Kultowy album Britney Spears kończy 20 lat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here