Fani Billie Eilish mają duży powód do dumy. Debiutancki krążek 17-letniej wokalistki, „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, właśnie zadebiutował na najwyższym stopniu podium zestawienia najpopularniejszych albumów UK Charts.

Billie Eilish nie zwalnia tempa. Album „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” w swoim pierwszym tygodniu w Wielkiej Brytanii rozszedł się łącznym nakładzie 48 tys. sztuk co dało pozycję lidera na liście najpopularniejszych wydawnictw muzycznych tygodnia. Sukces ten pozwolił zapisać się Billie na kartach historii bowiem została najmłodszą artystką, której kiedykolwiek udało się zdobyć numer 1 w zestawieniu albumów na Wyspach. Ponadto album okazał się najlepszym debiutem międzynarodowego artysty, który dotarł do szczytu rankingu od czasu wydawnictwa „Born To Die” Lany Del Rey z 2012 roku.

„Doceniam bardzo, że „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” dzięki Wam jest #1 w Wielkiej Brytanii. Pracowaliśmy bardzo ciężko nad tym albumem. Dziękuję za miłość !!” wyznała wokalistka.

„WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” zostało napisane, wyprodukowane i nagrane w całości przez 17-letnią Billie Eilish i jej brata Finneasa w ich rodzinnym domu w Highland Park w Los Angeles. Nagrania odbyły się w sypialni Finneasa, po drugiej stronie korytarza od pokoju Billie. Rodzeństwo spędziło znaczną część 2018 roku, pisząc piosenki pomiędzy licznymi koncertami.

Przypomnijmy, że płyta w Polsce ukazuje się pod naszym patronatem.

Billie Eilish wydała swój debiutancki album. Posłuchaj całego „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here