Według krążących od września doniesień, Nicole Scherzinger podpisać miała kilka miesięcy temu umowę dotyczącą reaktywacji słynnych The Pussycat Dolls. Kultowa grupa powróci na scenę już w ten weekend.  

Jak podają zagraniczne media Pussycat Dolls wystąpią gościnnie podczas sobotniego finału show X Factor: Celebrity. Na scenę powrócić ma cały oryginalny skład – Carmit Bachar, Melody Thornton, Kimberly Wyatt, Ashley Roberts Jessica Sutta oraz liderka grupy Nicole .

Informację o występie PCD zdradził w rozmowie z Lorraine Kelly Louis Walsh, który wspólnie z Scherzinger zasiada w jury X Factora. Jego wypowiedź poniżej.

„Producenci X Factora zwrócili się do Nicole z pomysłem jej występu z dziewczynami, a ona skorzystała z okazji”, informuje „Daily Mail”. „Będzie to ich pierwszy wielki występ w ramach reaktywacji i będzie wyjątkowy dla Nicole ze względu na jej rolę w tym programie”. 

„Dziewczyny wiedzą ile znaczy ten występ dla Nicole więc idą na całość. To będzie naprawdę wyjątkowe.” – dodaje źródło.

Występ The Pussycat Dolls będzie pierwszą zapowiedzią nadchodzącej trasy koncertowej grupy, o której więcej przeczytacie TUTAJ.

Nadchodzi wielki powrót Pussycat Dolls?! Nicole Scherzinger podpisała kontrakt na reaktywację grupy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here