Bovska na swoim Instagramie ujawniła szczegóły dotyczące jej nadchodzącego – czwartego już krążka i odsłoniła przed nami jego okładkę.

Bovska ujawnia przed nami kolejne puzzle jej nadchodzącego albumu pokazując jego okładkę, którą sama zaprojektowała. W środku fizycznej wersji albumu znajdować się będzie jeszcze więcej zdjęć w formie kolażu, które Bovskiej pomagał stworzyć Łukasz Murgrabia. Już dziś album można zamówić w preorderze poprzez między innymi oficjalny sklep piosenkarki.

Sama Bovska mówi o swoim dziele jako czymś doskonale dopracowanym pod względem muzycznym, wizualnym, a także lirycznym, a sama forma albumu ma wartość kolekcjonerską.

Album „Sorrento” jest słodko-gorzki. Poruszane są w nim tematy romantyczne, intymne i doskonałe w swojej niedoskonałości. Bovska śpiewa w nim także o wolności i to jej istnienie i temat podejmuje jako główny w albumie. Artystka szuka sensu w tym co codziennie i zadaje pytania, które czasem są niewygodne.

Krążek zawierać będzie dwanaście utworów i dwa dodatki. Trzy z nich zostały już przed nami ujawnione, a mianowicie „Leżałam”, „Będę przy Tobie” i „Wujek G”. Nad słowami jak zawsze pracowała tylko sama artystka, a nad muzyką Bovską wspierał Jan Smoczyński.

Tracklista albumu:

1. Ciao
2. Między nami
3. Leżałam
4. Wujek G.
5. Włącz, wyłącz
6. Sorrento
7. Będę przy tobie
8. Guziki feat. Vienio
9. Raty
10. Stany
11. Paolo C.
12. UVA
13. Pytania
14. Pa para rapa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here