Jesienią tego roku swoją kinową premierę będzie mieć film „Hustlers”. Na dużym ekranie zobaczymy jednocześnie Cardi B, Jennifer Lopez, Lili Reinhart, Lizzo i wiele innych gwiazd. Dzisiaj do sieci trafiły pierwsze teasery promujące produkcję. 

Film oparty jest na artykule Jessici Pressler „The Hustlers at Scores” opublikowanym w 2015 roku w „New York Magazine”. Autorka opisała w nim prawdziwą historię o byłych pracownicach klubu ze striptizem, które połączyły siły, aby wyłudzić pieniądze od ich klientów pracujących na Wall Street.

Za wyreżyserowanie „Hustlers” odpowiada Lorene Scafaria. W filmie zagrały Constance Wu (Destiny), Julia Stiles (Elizabeth), Keke Palmer (Mercedes), Lili Reinhart (Annabelle), Lizzo (Liz), Cardi B (Diamond), Trace Lysette (Tracey), Madeline Brewer (Dawn), Mette Towley (Justice) oraz Jennifer Lopez (Ramona), która również jest jednym z producentów filmu.

Poniżej znajdziecie krótkie zapowiedzi filmu, w których tle użyto piosenki „Money” od Cardi B. Pierwszy oficjalny zwiastun „Hustlers” zadebiutuje w środę, 17 lipca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here