Beyoncé opublikowała kolejną zapowiedź filmu „Black Is King”. Krótkie wideo jest ostatnim oficjalnym zwiastunem przed jutrzejszą premierą najnowszej produkcji Queen B. 

„Black Is King” to visual nakręcony do albumu „The Lion King: The Gift„, który swoją premierę miał rok temu. Naturalnie składać się on będzie ze znanych już utworów inspirowanych ostatnią ekranizacją „Króla Lwa” wzbogaconych o historię przedstawiającą „transcendentną podróż młodego króla przez zdradę, miłość i własną tożsamość”.

„Narracja rozwija się poprzez teledyski, modę, taniec, piękne, naturalne scenerie i prawdziwy talent, ale wszystko zaczęło się w moim ogrodzie – od mojego domu do Johannesburga, Ghany, Londynu, Belgii i Wielkiego Kanionu, odbyliśmy prawdziwą podróż, aby powstał ten film”. – powiedziała Beyoncé dla Good Morning America. „Mam nadzieję, że ten film zmieni globalne postrzeganie słowa „czarny”, które zawsze oznaczało dla mnie inspirację, miłość, siłę i piękno” – kontynuowała. „”Black Is King” oznacza, że Czarny jest królewski i bogaty w historię, i rodowód. Mam nadzieję, że wam się spodoba”.

Premiera visual albumu Beyoncé już jutro (31.07) o godzinie 9:00 czasu polskiego. Film dostępny będzie tylko na platformie Disney+.

Beyoncé opublikowała oficjalny zwiastun swojego nowego visual albumu.

Beyoncé zapowiada film „Black is King”. Premiera już w przyszłym miesiącu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here