Dobre wieści dla fanów Viki Gabor. Młoda artystka intensywnie przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej solowej płyty i właśnie zapowiedziała, że już wkrótce ukaże się jej kolejny zwiastun w postaci nowego singla.

Viki Gabor to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Po zwycięstwie podczas Eurowizji Junior 2019 z singlem „Superhero”, kariera polskiej wokalistki nabrała sporego tempa. Utwór z miejsca stał się ogólnopolskim przebojem m.in. pokrywając się 2-krotną platyną, podobny sukces odniósł również singiel „Ramię w Ramię” nagrany w duecie z Kayah, który może się już pochwalić 26 milionami wyświetleń w serwisie YouTube. atomiast najnowszymi zapowiedziami płyty „Getaway (Into My Imagination)” były single „Getaway” oraz „Forever and a Night”, które odniosły umiarkowany sukces.

Sztab wokalistki nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół premiery debiutanckiego krążka. Według oficjalnych zapowiedzi wytwórni Universal Music Polska jej nowy singiel został zatytułowany „Not Gonna Get It”, a jego premierę zaplanowano w najbliższy piątek tj. 21 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here