To niewątpliwie jedna z najgorętszych premier tego roku! Finalistka pierwszej edycji „The Voice Kids” i zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, Viki Gabor zaprezentowała swój debiutancki album studyjny. Na płycie oficjalnie znalazło się 12 utworów.

Viki Gabor to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Po zwycięstwie podczas Eurowizji Junior 2019 z singlem „Superhero”, kariera polskiej wokalistki nabrała sporego tempa. Utwór z miejsca stał się ogólnopolskim przebojem m.in. pokrywając się 2-krotną platyną, podobny sukces odniósł również singiel „Ramię w Ramię” nagrany w duecie z Kayah, który może się już pochwalić 26 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

„Getaway (Into My Imagination)” to prawdopodobnie jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich debiutów 2019 roku. Po świetnym przyjęciu singli „Superhero”, „Ramię w Ramię”, „Getaway”, oraz ostatnio wydanego „Not Gonna Get It”, przyszedł czas na pełen longplay. Krążek młodej wokalistki od dzisiaj dostepny jest w streamingu i na półkach sklepowych. Na płycie znalazło się łącznie 12 premierowych kompozycji.

Całego albumu możecie posłuchać poniżej.

Viki Gabor w klimacie lat 80. Zobacz klip do „Not Gonna Get It”

Taco Hemingway wypuścił nowy album. Posłuchaj w całości płyty „EUROPA” [streaming-party]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here