Rok po wydaniu debiutanckiego albumu „Getaway (Into My Imagination)”, Viki Gabor powraca z nowością. Piosenka zatytułowana „Moonlight” jest początkiem nowego rozdziału w karierze młodziutkiej gwiazdy. 

„Moonlight” to pierwszy efekt współpracy 14-letniej piosenkarki z Sony Music Poland. Przy współpracy ze swoją nową wytwórnią, Viki już wkrótce wyda swój drugi album.

Pierwszy singiel z nowej ery jest wielkim ukłonem w stronę idolki Viki – Ariany Grande. „Moonlight” mocno nawiązuje do twórczości słynnej amerykańskiej artystki.

Odkrywam wiele nowych dźwięków, eksperymentuję. Cieszę się, że mogę to robić już na tym etapie i kreować małymi krokami swój własny vibe. Czerpię dużo z r&b z lat 90. i wczesnych 2000., śledzę także nowości. Aktualnie na moich plejkach króluje H.E.R, Biggie, Summer Walker czy Burna Boy. Oczywiście wciąż na moją twórczość ma wpływ Ariana. Ciekawym procesem dla mnie było napisanie piosenki zarówno bardzo osobistej, która myślę, że poruszy moich fanów, a jednocześnie oddać swego rodzaju hołd Ari i nawiązać pewnymi zabiegami do jej muzyki. Czy „Moonlight” definiuje mój materiał? Chyba jeszcze trochę za wcześnie, abym to mogła stwierdzić. Na pewno będę opierać się w dużej części na ciekawych bitach i nie rezygnuję z angielskiego, w którym czuję się bardzo komfortowo.” – opowiada Viki.

Viki Gabor zapowiada „Moonlight”. Wielkie zmiany w życiu zawodowym gwiazdy

Viki Gabor wystąpiła z piosenką Britney Spears. Sprawdź jej wykonanie utworu „Lucky”

Viki Gabor prezentuje swój debiutancki album „Getaway (Into My Imagination)”. Posłuchaj go już teraz [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here